Festmények és grafikák

Tételek száma: 525

10228.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10229.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Kondor Béla (1931-1972): Körmenet, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×11 cm
10230.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Birthe Kjaersgaard (1951-): Testvérek. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
10231.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Kellner István (1898-?): Asztali csendélet 1928, Olaj, vászon. Jelzett, dekoratív, aranyozott fa keretben.
10232.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Gulliver szemével II. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba II. jelzéssel. 14x20 cm
10233.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kozma Lajos (1884-1948): Zuhanás. Cinkográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10234.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kozma Lajos (1884-1948): Megkötözve. Cinkográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10235.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10236.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

10237.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10238.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (7/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
10239.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft