Festmények és grafikák Tételek száma: 525
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3023118
10228
454
Korcsog Sándor (?-): Virágcsendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Keretben. 57x47cm 3023117
10229
454
Korcsog Sándor (?-): Fehérorgona csendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Barna-fekete lakkozott fakeretben, üvegezve. 30x39,6cm 2938019
10230
454
Kondor Béla (1931-1972): Körmenet, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×11 cm 2984681
10231
454
24000
Birthe Kjaersgaard (1951-): Testvérek. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm 2975412
10232
454
Kellner István (1898-?): Asztali csendélet 1928, Olaj, vászon. Jelzett, dekoratív, aranyozott fa keretben. 3024996
10233
454
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Gulliver szemével II. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba II. jelzéssel. 14x20 cm 3024580
10234
454
Kozma Lajos (1884-1948): Zuhanás. Cinkográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 3024620
10235
454
Kozma Lajos (1884-1948): Megkötözve. Cinkográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2971354
10236
454
14000
Joseph Kádár (1936-2019): "Espacegraphique". Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (96/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 21,5x24 cm 2953999
10237
454
24000
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 26,5x18,5 cm 2710210
10238
454
28000
Joseph Kádár (1936-2019): "L'Horizontalisme", 1994. Szitanyomat, papír, jelzett. 19/100 számozással. 22x85 cm 2971348
10239
454
14000
Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (7/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft