Festmények és grafikák Tételek száma: 525
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3010674
10240
454
14000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (7/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm 2990562
10241
454
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 19x19 cm 3010673
10242
454
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 23/50. 12x19 cm 2710299
10243
454
70000
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75, szitanyomat, papír, jelzett és számozott (94/100) a hátoldalá, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (94/100) on the reverse 2996996
10244
454
28000
Keszely-Székházy Tódor (1894-1975): Ökrösfogat. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fa keretben 60x75 cm 2938239
10245
454
Kádas István (1941-): (...) falusi ház. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/100). Paszpartuban, 27×38,5 cm 2890483
10246
454
Konstantin László (1930- ): Táncospár (tanulmány). Akvarell, papír, jelzett a hátoldalon, 21,5x17,5 cm 2996231
10247
454
14000
Králik Mária, működött Nagybányán a század elején.: Női portré. Akvarell, papír. Jelzett 1930. 25x19 cm Üvegezett keretben 3009500
10248
454
24000
Kass János (1927-2010): Belohorszky Pál - A mulandóság lovagrendje (könyvborító terv vagy illusztráció). Tus, akvarell, papír, jelzés nélkül, Kass János autográf címadásával, paszpartuban, 23×15 cm 2642819
10249
454
Kádár Katalin (1951): 7 db grafikája 1987. Tus, nyomat, papír, jelzett a nyomaton nyomtatva. Paszpartuban. Apró gyűrődésekkel. 35x25 cm 3009439
10250
454
Kelecsényi Csilla (1953- ): Balassa Bálint: "Egy katonaének", 2004. Litográfia, papír. Jelzett és számozott (IV/XV) a hátoldaldalán. Kiadói vászonkötésű mappában, kihajtható táblán. 32x90 cm 2968624
10251
454
Kótai Tamás (1959-): Rajz. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft