Festmények és grafikák Tételek száma: 525
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2581059
10333
454
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 14x17 cm 2569984
10334
454
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 9x27 cm 2949889
10335
454
Nolipa István Pál (1907-1986): Tüntetés a Petőfi szobornál, Budapesten. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Feltekerve, sérült. 39,5x66 cm 2950015
10336
454
28000
Nolipa István Pál (1907-1986): Vurstli (vidámpark), 1943. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 42,5x60 cm 3013264
10337
454
3800
Németh András (1941-): Vár (Budapesti panoráma). Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (49/50), 17×41,5 cm 3013258
10338
454
3200
Németh András (1941-): Lébény. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/100), 34×25 cm 2967403
10339
454
Nagy Zoltán (1916-1987): Pest látképe a XIX. század első felében. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm 2772717
10340
454
Nyergesi János (1895-1982): Csendélet rózsákkal, 1965. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 43x30,5 cm 3011430
10341
454
Novák Lajos (1927-1989): Magas elismerés a csapatzászlón (munkásőr ünnepség), 1982. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm 2849040
10342
454
Nagy József (?-?), kétoldalas mű: Virágok és férfi portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 21×14,5 cm 3028021
10343
454
34000
Neogrády László (1896-1962): Hazafelé. Olaj, vászon. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 39×49 cm 3027220
10345
454
90000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Are You ready? Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed, Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft