Festmények és grafikák

Tételek száma: 525

10333.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10334.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10335.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Nolipa István Pál (1907-1986): Vurstli (vidámpark), 1943. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 42,5x60 cm
10336.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Németh András (1941-): Vár (Budapesti panoráma). Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (49/50), 17×41,5 cm
10337.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Németh András (1941-): Lébény. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/100), 34×25 cm
10338.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Nagy Zoltán (1916-1987): Pest látképe a XIX. század első felében. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10339.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10340.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Novák Lajos (1927-1989): Magas elismerés a csapatzászlón (munkásőr ünnepség), 1982. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm
10341.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Nagy József (?-?), kétoldalas mű: Virágok és férfi portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 21×14,5 cm
10342.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Neogrády László (1896-1962): Hazafelé. Olaj, vászon. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 39×49 cm
10343.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Are You ready? Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed,
10345.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft