Kerámiák

Tételek száma: 143

11048.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

2 db férfifejes német söröskorsó, kézzel festett, az egyik etikettel jelzett, m: 15 cm
11049.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Vörös mázas amfora váza. Jelzés nélkül, alján apró lepattanással 37 cm
11050.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

cca 1900 Körmöcbányai kiöntő, fedél nélkül. Korongozott és sablonnal formált részekből összeállított, kézzel festett mázas fajansz, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopásokkal, m: 15 cm
11051.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
25

Déryné. Iparművészeti mázas kerámia figura, jelzés nélkül, szájánál mázhibával, m: 25 cm
11052.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kahla német mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 16 cm
11053.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Iparművész ikebana váza. Jelzett, mázas, hibátlan 21 cm
11054.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Goebel kecskepásztor fiú. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
11055.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Indián figura. Mázas terrakotta jelzés nélkül apró lepattanással 37 cm
11056.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Anya gyermekével. Színes mázakkal festett kerámia formaszámmal. 25 cm
11057.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Tófej nagy méretű mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 35 cm
11058.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bodrogkeresztúri lantos lány. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 23 cm
11059.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft