Kerámiák Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2939620
11048
449
Art-ceramics
Kínai kerámia váza, rajta gó játékot játszó férfiakkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 32 cm 2962070
11049
449
Art-ceramics
2 db férfifejes német söröskorsó, kézzel festett, az egyik etikettel jelzett, m: 15 cm 2977510
11050
449
4400
Art-ceramics
Vörös mázas amfora váza. Jelzés nélkül, alján apró lepattanással 37 cm 2978959
11051
449
Art-ceramics
cca 1900 Körmöcbányai kiöntő, fedél nélkül. Korongozott és sablonnal formált részekből összeállított, kézzel festett mázas fajansz, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopásokkal, m: 15 cm 2981637
11052
449
Art-ceramics
Déryné. Iparművészeti mázas kerámia figura, jelzés nélkül, szájánál mázhibával, m: 25 cm 2977495
11053
449
4400
Art-ceramics
Kahla német mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 16 cm 2977509
11054
449
4400
Art-ceramics
Iparművész ikebana váza. Jelzett, mázas, hibátlan 21 cm 2980742
11055
449
Art-ceramics
Goebel kecskepásztor fiú. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm 2980879
11056
449
Art-ceramics
Indián figura. Mázas terrakotta jelzés nélkül apró lepattanással 37 cm 2980732
11057
449
Art-ceramics
Anya gyermekével. Színes mázakkal festett kerámia formaszámmal. 25 cm 2982408
11058
449
Art-ceramics
Tófej nagy méretű mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 35 cm 2982429
11059
449
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri lantos lány. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft