Kerámiák Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2937676
11036
449
3200
Art-ceramics
Karda Imre (1919-1998): Dísztál. Színes mázakkal festett mázas kerámia. Hibátlan. d: 28 cm 2945365
11037
449
Art-ceramics
Feloldatlan jelzéssel (Medgyessy Ferenc?): Gondolkodó nő. Mázas kerámia, sérüléssel, m: 17,5 cm 2984315
11038
449
3800
Art-ceramics
G jelzéssel iparművészeti vörös-narancssárga mázas váza, hibátlan, m: 29,5 cm 2961545
11039
449
Art-ceramics
BJ jelzéssel: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, Kis mázhibával 20 cm 2961538
11040
449
Art-ceramics
Szabó Kata: Kék és piros macska, jelzés nélkül, hibátlan, 8x7 cm 2961536
11041
449
Art-ceramics
Szabó Kata: Balatonalmádi emlék Mázas kerámia, jelzés nélkül, fa alapon 9x8 cm 2984296
11042
449
3800
Art-ceramics
Majoros János mázas kerámia díszváza. Kézzel festett, jelzett, vöröses mázzal, hibátlan m:: 19 cm 2939804
11043
449
Art-ceramics
M E jelzéssel: kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm 2923208
11044
449
Art-ceramics
Hőgye Katalin: csendélet mintázatú falitál, mázas kerámia, kopással, d: 17,5 cm 2980746
11045
449
Art-ceramics
Hummel esernyős fiú. Mázas kerámia, jelzett, feje ragasztott 27 cm 2890660
11046
449
Art-ceramics
Pesthidegkúti retro kínáló Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 22x22 cm 2936048
11047
449
4800
Art-ceramics
Magyar iparművész, mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft