Kerámiák Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2982343
11024
449
Art-ceramics
FA jelzéssel: tigris mázas tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x21 cm 2956610
11025
449
3400
Art-ceramics
Király Károly: Retro asztaldísz, hibátlan, jelzett, 12x12x5 cm 2956616
11026
449
3400
Art-ceramics
Király Károly: Retro váza, hibátlan, jelzett, m: 17 cm 2936050
11027
449
Art-ceramics
Szombathy Zsuzsa: Mázas kerámia díszváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm 2961541
11028
449
3200
Art-ceramics
HJ jelzéssel: Iluska. Kerámia, Kis kopással d:20 cm 2887073
11029
449
Art-ceramics
M jelzéssel: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 24 cm 2927193
11030
449
Art-ceramics
Fodor Ilda (1959-): Retro váza. Mázas kerámia, jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm 2961520
11031
449
Art-ceramics
Tóvölgyi Katalin: Váza. Retró mázas kerámia, jelzett, kis lepattanással m: 25 cm 2963723
11032
449
Art-ceramics
Komlós vadász a nyúllal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással 15x17 cm 2890675
11033
449
Art-ceramics
Török László Mezőtúr kerámia váza, jelzéssel, kopásokkal, m: 28,5 cm 2906981
11034
449
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013) mázas kerámia tálka, jelzett, hibátlan 22 cm 2774742
11035
449
Art-ceramics
Gy jelzéssel: Retró kerámia tál, mázhibával, lepattanással, d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft