Kerámiák Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2887081
11072
449
2200
Art-ceramics
Német retró füles kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 2887082
11073
449
2200
Art-ceramics
Német retró füles kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27,5 cm 2911336
11074
449
Art-ceramics
Kalapos hölgy kutyával, festett fajansz, címkével jelzett, kis felületi kopottsággal, m: 26 cm 2906978
11075
449
2200
Art-ceramics
Retro plasztikus kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 23 cm 2936062
11076
449
3200
Art-ceramics
Gyertyatartó iparművész, kétféle mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel 23 cm 2936052
11077
449
3200
Art-ceramics
Magyar iparművész mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedéssel 22x22 cm 2961563
11078
449
Art-ceramics
Német virág mintás retro kerámia váza. Jelzett, hibátlan 20 cm 2905557
11079
449
Art-ceramics
Hármas kerámia hordó. Jelzés nélküli mázas kerámia hibátlan 26 cm 2937680
11080
449
3200
Art-ceramics
Dísztál. Jelzett iparművész kerámia. Színes mázakkal festett mázas kerámia. Hibátlan. d: 29 cm 2937739
11081
449
Art-ceramics
Retro mázas kerámia díszváza. Jelzett, hibátlan 31 cm 2857357
11082
449
6500
Art-ceramics
Kerámia párologtató, kézzel festett, hibátan 23 cm 2940269
11083
449
3400
Art-ceramics
Rózsa plasztikás váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft