Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2927763
12052
444
Antique
Színházi távcső, jelzéssel, kopással, bőr tokjában, h: 9 cm 2927766
12053
444
Antique
Gamma színházi távcső, jelzéssel, kopással, bőr tokjában, h: 9 cm 2829347
12054
444
Antique
Kínai ékszerdobozka tartalommal, szép állapotban, d: 6 cm 2928442
12055
444
4600
Antique
Solingen szivarvágó, jelzett, kopott, h: 15 cm 2930714
12056
444
Antique
Antik különleges lakat, kulccsal, működik, jelzés nélkül, 11,5x7 cm 2925460
12057
444
Antique
Alpakka késbak és ezüstözött nyelű villa 2833501
12058
444
Antique
1946 MKP III. kongresszusa vésett asztali dísz, m: 10,5 cm 2692291
12059
444
Antique
Sütemény csipesz, jelzett alpakka, h: 19 cm 2929156
12060
444
Antique
Ezüst(Ag) rátétes képkeret, jelzett, belső méret: 13,5×8,5 cm, külső méret: 16,5×11 cm 2929154
12061
444
Antique
Ezüst(Ag) rátétes képkeret, jelzett, belső méret: 13,5×8,5 cm, külső méret: 16,5×11 cm 2925461
12062
444
Antique
2 db levélbontó figurális bronz bécsi gyártmány. 23 cm 2935255
12063
444
Antique
Hubley "Mókust kergető farkas" alakú festett, öntöttvas mechanikus persely, jelzett (Hubley Pat. 7.23.1883), kopott, 17,5x7,5x18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft