Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2884356
12064
444
3800
Antique
Antik jelzett csontvágó olló, szép állapotban, h: 26 cm 2912272
12065
444
Antique
Fedeles fali fűszertartó, ón, jelzett, szép állapotban, m: 23 cm 2912274
12066
444
Antique
2 darab kocsmai jelenetes ón díszpohár, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm 2829232
12067
444
24000
Antique
Banklámpa zománc búrával. Kopásokkal. Fém öntvény lábbal. 2769255
12068
444
Antique
Lemezárugyár régi diavetítő, nem működik, kopásokkal, m: 16 cm 2849499
12069
444
Antique
Eiffel-torony, réz, némi kopással, m: 23 cm 2878702
12070
444
Antique
4 db Mucha dísztükör- a Négy évszak, fakeretben, kis kopásokkal, 30x15 cm 2815722
12071
444
17000
Antique
Szeccesziós kétkarú ón gyertyatartó,korának megfelelő állapotban, bronz kerek talpon. 25 cm 2692289
12072
444
Antique
Régi sorszámozó, rozsdanyomokkal, m: 16,5 cm 2681084
12073
444
Antique
Márvány kocka. 5,5x5,5 cm 2834744
12074
444
30000
Antique
Antik masszív figurális bronz falikar (2db), kopásokkal, elektromos része felújítást igényel, 25x40 cm 2890192
12075
444
Antique
Olasz trófea, ezüstözött fém, kőtalpon, kopott, m: 42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft