Hubley "Mókust kergető farkas" alakú festett, öntöttvas mechanikus per... https://www.darabanth.com/hu/444-Gyorsarveres/444.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500010/Hubley-Mokust-kergeto-farkas-alaku-festett-ontottvas-mechanikus-persely-jelzett-Hubley-Pat~II2935255
2935255
12063
444
Antique
Leírás: Hubley "Mókust kergető farkas" alakú festett, öntöttvas mechanikus persely, jelzett (Hubley Pat. 7.23.1883), kopott, 17,5x7,5x18,5 cm
: nagy_andras