Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2832517
11980
444
15000
Antique
Keleti lakk váza, gyöngyházberakásokkal, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, m: 45 cm 2784777
11981
444
60000
Antique
Antik kínai tubákos üveg, jelzett, szép állapotban, m: 6 cm 2832580
11982
444
60000
Antique
12 személyes ezüstözött évőkészlet, 1 fiókban, jelzett, szép állapotban, 1 nagy kanál pótlás. 48 darabos: 12 db villa, nagy kés, előételes kés, nagy kanál, 2906932
11983
444
13000
Antique
Öntöttvas kutya figurális diótörő, Kühne felirattal, hibátlan, h: 32 cm 2860945
11984
444
30000
Antique
Kínai máz alatti vörös-kék festésű porcelán tubákos üvegcse sárkányos motívummal, fém nyeles kupakkal, m: 10,5 cm 2862393
11985
444
4800
Antique
Szecessziós névjegytartó, bronz, kis kopásokkal, 12x16 cm 2886877
11986
444
26000
Antique
Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm 2801835
11987
444
32000
Antique
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Virágcsendélet. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban,30x10 cm. 2801834
11988
444
38000
Antique
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm. 2909028
11989
444
Antique
Antik ezüstözött gyertyatartóból készült lámpa. Müködik 30 cm 2908748
11990
444
Antique
Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Üvegezett fakeretben, 58×24 cm. 2908754
11991
444
Antique
Elegáns hölgy. Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 49×34 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft