Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2726811
11944
444
13000
Antique
Régi oroszlános óralánc, fém, h: 20 cm 2832443
11945
444
Antique
Balkán ékszerdísz, sérült, h: 27 cm 2784792
11946
444
Antique
Vegyes dobozok, vegyes állapotban és méretben. Max m: 6x14 cm 2847174
11947
444
Antique
6 db vegyes szalvéta gyűrű, ezüstözött fém, kis kopásokkal. 2933292
11948
444
Antique
Dekoratív, régi aranyozott bőr könyvborító, belsejében "Gibraltar X./1930" felirattal. Némi kopással, kis sérüléssel, foltokkal, 32,5x24,5 cm 2935095
11949
444
Antique
Historizáló, kétágú réz gyertyatartó, jelzett, m: 27,5 cm 2861849
11950
444
Antique
Gerlóczy Sári festő grafikus, jelmeztervező 4 db álarca, kézzel készítettek 2676328
11951
444
Antique
Jelzés nélkül: 7 női alak. Festett nepáli selyemkép, üvegezett fakeretben, 19x22 cm 2694343
11952
444
Antique
Zenélő hölgyek, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 30,5x30,5 cm 2676330
11953
444
Antique
Jelzés nélkül: 5 női alak. Festett nepáli selyemkép, XX. sz., üvegezett fakeretben, 21x17 cm 2589760
11954
444
Antique
Jelzés nélkül: Házak. Tűzzománc, fakeretben. 15x15cm 2808231
11955
444
Antique
Kacsafejes réz dísztőr 50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft