Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 269

Régi réz éremtartó, kopott, jelzés nélkül, m: 8 cm
11968.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Régi nagyméretű prés, fa és fém. h: 47 cm
11969.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Bronz óratok, jelzés nélkül, öntött bronz, hibátlan, m: 37 cm
11970.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Dekoratív bambusz etagere, 4 db porcelán matricás virágos dekorral díszített lappal, m: 78 cm, porcelán lap d: 30 cm és 11x20 cm, alsó porcelán lapok alján formaszámmal (?) jelzett, felső porcelán lap laza és feltehetően pótolt, kopásnyomokkal, egyik alsó porcelán lap sérült, bambusz felépítmény részben laza. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
11971.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Historizáló stílusú fali fa konzol, lehajtható polccal, sérült, részben ragasztással javított. 31x22x10,5 cm
11972.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Szecessziós díszkönyv, bársonyborítású, préselt réz verettel, korának megfelelő állapotban, 31x22 cm, zár hiányos
11973.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

11974.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

11975.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Figurális bronz gyertyatartó, m: 19 cm
11976.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

11977.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Jelzés nélkül: Figurális tükör, spiáter, kopott, m: 43,5 cm
11978.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

11979.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft