Nyomtatványok

Tételek száma: 477

1941 Bányászati és kohászati lapok 1-24. sz., 1941 jan-dec. , LXXIV. évf., 89. kötet.Teljes évfolyam. Szerk.: Jakóby László.Bp., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület, IV+470+16 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.
16240.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1741 Régi, rézmetszetű szentkép Nagyszombat 7,5x13 cm
16241.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1941 Kérdőív a Nemzeti Színház évadjáról, kitöltött felmérés 12 válasszal, 20p
16242.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1941 Pesti Hírlap naptára 1941 Erdély. Bp., 1941, Pesti Hírlap Rt., 160 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. Kopott
16243.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1941 Herczeg Ferenc: Nemzeti Színjáték. Herczeg Ferenc előadása az Országos Nemzeti Klubban 1941. április 2-án. Bp., 1941, Singer és Wolfner. 16 p. Kiadói papírkötés.
16244.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1942 Háztartási előjegyzési naptár, 64p
16245.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1942 Vadászati tilalmi időszakok tájékoztató
16246.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1942 Budapesti Deák téri ág. hitv. evangelikus testvéregyházak népiskolájának értesítője 20 p . + 3 egyéb okmány hozzá, közte MÁV
16247.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1943, 1944 Az Ünnep X. évfolyamának 12. száma, címlapon Horthy Miklós + A Képes Vasárnap 1944/3. száma, címlapon a kis Horthy István
16248.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1943 A békéscsabai m. kir. állami "Lorántffy Zsuzsánna" leánygimnázium évkönyve az 1942-43. tanévről. Szerk.: Banner Benedek. Békéscsaba, Körösvidék Rt., 36 p.
16249.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1943 Nyírvidék Szabolcsi Hírlap 112. száma
16250.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1943 Lévai Sándor (1877-1943 után) szociáldemokrata politikus, Budapest székesfőváros törvényhatósági bizottságának tagja nyomtatott köszönő kártyája negyedszázados pártszervezeti elnöksége alkalmából, 10,5x15 cm.
16251.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft