Nyomtatványok Tételek száma: 477
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2845602
16228
437
Printed Materials
1940 Képes Vasárnap ünnepi száma (Szent István nap), 1940. aug. 25., számos fekete-fehér fotóval, 16 p. 2844044
16229
437
Printed Materials
cca 1940 Pécs, turisztikai ismerető füzet sok reklámmal, kb 40p + egy térkép 2840159
16230
437
Printed Materials
1940 A m. kir. miniszterelnök és gróf Teleki Pálné meghívója délutáni teára, Zambra Alajos (1886- 1947) műfordító, jogász, irodalomtörténész, egyetemi tanár részére. 13×19 cm 2848251
16231
437
Printed Materials
cca 1940 Terta LBU-1 távbeszélő készülék képes ismertető prospektusa 2542363
16232
437
Printed Materials
1940 Dante kiadó őszi és karácsonyi újdonságai, árjegyzék. Illusztrált, tűzött papírkötés. 2853061
16233
437
Printed Materials
1940 Ulrich B. J. I. katalógus iparvállalatok számára, 346p 2784216
16234
437
Printed Materials
cca 1940 Gigant építőkészlet munkafüzet, képekkel illusztrált ismertető, katalógus, Bp., Miszler Testvérek-ny. 2810561
16235
437
Printed Materials
Magyarország az új Európában. Teleki Pál gróf két beszéde. 1940. december 3. - 1940. december 19. Bp., 1941, Stádium. Papírkötésben, 2845586
16236
437
Printed Materials
1940-1941 Ünnep c. folyóirat 2 db száma (VII. évf. 16. sz. és VIII. évf. 12. sz.), főszerk.: gróf Bethlen Margit, számos fekete-fehér fotóval, a címlapokon Szendrő István és Jónás Pál felvételeivel 2844099
16237
437
Printed Materials
cca 1940-1950 Többfajta gyűjtőkártya litho, stb 2848257
16238
437
Printed Materials
cca 1940-1950 Francia cipőkatalógus, 38 illusztrált oldallal, sérült 2841464
16239
437
Printed Materials
1941 Köztelek zsebnaptár I. köt. Szerk.: Konkoly Thege Sándor és Buday György. 47. évf. Korabeli hirdetésekkel, hasznos információkkal. Kissé kopottas egészvászon-kötésben, ceruzás bejegyzésekkel, a lapok egy része összeragadt. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft