https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 477

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1956 A melbournei olimpia, képekkel illusztrált kiadvány,
1
16313.

1956 A melbournei olimpia, képekkel illusztrált kiadvány,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
13 db 1956-os röplap a forradalom idejéből
1
16314.

13 db 1956-os röplap a forradalom idejéből

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 Képes Sport. Olimpiai képes különkiadás, 1956. december 18., Melbourne-i Olimpia, borító hátoldala szakadt és ragasztóval javított
1
16315.

1956 Képes Sport. Olimpiai képes különkiadás, 1956. december 18., Melbourne-i Olimpia, borító hátoldala szakadt és ragasztóval javított

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapja 3 db száma: nov. 1., 2. és 3., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel, az új kormány névsora stb.), többek közt Örkény István és Szilvási Lajos írásaival, szakadásokkal, sérülésekkel
1
16316.

1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapja 3 db száma: nov. 1., 2. és 3., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel, az új kormány névsora stb.), többek közt Örkény István és Szilvási Lajos írásaival, szakadásokkal, sérülésekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 össz. 4 db újság a forradalom és szabadságharc idejéből és a közvetlen azt követő időszakból: Magyar Nemzet, okt. 31. és Népszabadság, nov. 17., 20. és 27. lapszámai, szakadásokkal, sérülésekkel.
1
16317.

1956 össz. 4 db újság a forradalom és szabadságharc idejéből és a közvetlen azt követő időszakból: Magyar Nemzet, okt. 31. és Népszabadság, nov. 17., 20. és 27. lapszámai, szakadásokkal, sérülésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 össz. 3 db újság Szabad Nép okt. 21. és 23. lapszáma a forradalom előzményeivel valamint a Népszabadság nov. 20. lapszáma a közvetlen azt követő időszakból, szakadásokkal, sérülésekkel.
1
16318.

1956 össz. 3 db újság Szabad Nép okt. 21. és 23. lapszáma a forradalom előzményeivel valamint a Népszabadság nov. 20. lapszáma a közvetlen azt követő időszakból, szakadásokkal, sérülésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 6 db forradalmi újság + 1 röplap
1
16319.

1956 6 db forradalmi újság + 1 röplap

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 Tartós békéért, népi demokráciáért! A Kommunista és a Munkáspártok Tájékoztató Irodájának hetilapja. Bukarest. 1959. febr. 19. Bp., Szabadság Lapkiadóvállalat, 10 p.
1
16320.

1956 Tartós békéért, népi demokráciáért! A Kommunista és a Munkáspártok Tájékoztató Irodájának hetilapja. Bukarest. 1959. febr. 19. Bp., Szabadság Lapkiadóvállalat, 10 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 Mi az igazság Jugoszláviáról? A Hazafias Népfront külpolitikai füzetei 53. sz. Bp., Hazafias Népfront Országos Tanácsa (Egyetemi Ny.), 55+(1) p. Kiadói tűzött papríkötés.
1
16321.

1956 Mi az igazság Jugoszláviáról? A Hazafias Népfront külpolitikai füzetei 53. sz. Bp., Hazafias Népfront Országos Tanácsa (Egyetemi Ny.), 55+(1) p. Kiadói tűzött papríkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapjának 2 db száma: okt. 31. és nov. 1., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel, Nagy Imre beszéde stb.), kissé foltos, okt. 31. sz. szakadásokkal
1
16322.

1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapjának 2 db száma: okt. 31. és nov. 1., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel, Nagy Imre beszéde stb.), kissé foltos, okt. 31. sz. szakadásokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 Forradalmi újságok, 13 db október 23 és november 4. közötti számok, valamint 6 db közvetlenül utána
1
16323.

1956 Forradalmi újságok, 13 db október 23 és november 4. közötti számok, valamint 6 db közvetlenül utána

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956-1959 B.H.É.V. Jelző, a BHÉV dolgozóinak üzemi lapja, I. évf. 4. sz., 1959. jún. 25. Megjelent 500 példányban. + OTSB Közlöny VII. évf. 1. sz., 1956. jan. 20. Megjelent 2400 példányban.
1
16324.

1956-1959 B.H.É.V. Jelző, a BHÉV dolgozóinak üzemi lapja, I. évf. 4. sz., 1959. jún. 25. Megjelent 500 példányban. + OTSB Közlöny VII. évf. 1. sz., 1956. jan. 20. Megjelent 2400 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz