Nyomtatványok

Tételek száma: 477

1907 Rovartani lapok, szerk.: Csiki Ernő, XIV kötet, , korabeli vaknyomásos egészvászon kötésben, festett lapélekkel, jó állapotban
16096.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1907 Alsó-Tátrafüred Gyógyfürdő vendéglista nyomtatvány, foltos, szakadással (pl. gróf Andrássy Manó, Windisch-Gräetz Lajos, stb.)
16097.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1908 Rovartani lapok, szerk.: Csiki Ernő, XV kötet, , korabeli vaknyomásos egészvászon kötésben, festett lapélekkel, jó állapotban
16098.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1910, 1932 Az Erdélyi Kárpát Egyesület EKE két estélyre szóló meghívója szakadásokkal
16099.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1910 Ricordo di Roma, leporelló album 26 db képpel (közte egy panorámakép), térképpel, dekoratív, aranyozott félvászon-kötésben, a borítón némi kopással, 17,5x13 cm
16100.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1910 "Tudja-em ár, mi az újság? Megint itt van a Kis Újság!" reklámlap, sérült
16101.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1910 Lago Maggiore, album 32 db nagyméretű, fekete-fehér fotóval, kiadói tűzött papírkötésben, a borítón kisebb törésnyomokkal, néhány kijáró lappal, 25x20 cm
16102.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1910 Paris / Párizs, nagyméretű album 24 db fekete-fehér képpel, kissé sérült borítóval, 29,5x23,5 cm
16103.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1910 Humoros vers New yorki nagynéniről pajzán rajzzal
16104.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16105.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1911 Helsingfors - Helsinki, a finn főváros látványosságait bemutató album, 48 db fekete-fehér képpel, zsinórfűzéses papírkötésben, jó állapotban, 18x13cm
16106.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1912 Égi Világosság statisztikai folyóirat XIV. évfolyam, egészvászon kötésben, kopottas állapotban, 672p
16107.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft