Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 380

Heltai Jenő: Utazás enmagam körül. Bp., 1991., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
17881.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Csányi Vilmos: A tökéletesség illata. Bp., 2013, Libri. Kiadói kartontált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17882.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Paizs Tibor: Bestiárium. Bp., 2000, Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17883.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

A Magyar Jövő Toldy-Könyvtára 5 kötete: Kisfaludy Károly: Iréne, Csalódások, Zágoni Mikes Kelemen Törökországi levelei, Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Gvadányi József: Egy falusi nótáriusnak budai utazása. Papírkötések, két borítón kopásnyomokkal, egy kötet kijáró lapokkal. + Diák könyvtár két kötete: Livius XXII. könyve, Goethe: Hermann és Dorottya. + Kelement Ilona: A nemesi levél. A mi színházunk. Rákospalota, Szalézi Művek. Papírkötések, változó állapotban.
17884.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

3 db könyv - Draskóczy László: Tibet magyar vándora; Romain Rolland: Mahatma Gandhi; Rabindranath Tagore: A kultúra nagyjai. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17885.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs V. kötet. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza: - -. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Wolfner-kötés, kopott borítóval.
17886.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Hans Sach farsangi komédiái. Ford.: Angyal Géza. Régiségek-Ritkaságok VI. Bp., 1923., Amicus, 103 p. Kiadói papírkötés. Számozatlan példány.
17887.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17888.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bakacsi Ernő: Szívdobbanás.+ Lángoló tavasz. A szerző által Somos Béla (1938-1?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példányok. Bp., 2010-2012.,Hungarovox. Kiadói papírkötések.
17889.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17890.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Somló István: Színészek, szerepek. A szerző, Somló István (1902-1971) Kossuth-díjas magyar színész által Pongrácz Zsuzsa (1919- 2022) író, forgatókönyvíró, műfordító, újságíró részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1959, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, a borító kissé sérült. Megjelent 6500 példányban.
17891.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fleming, Ian: Goldfinger. James Bond 007. Hifa, 1963, A-T Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17892.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft