Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 380

17857.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

17858.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17859.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

17860.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Beöthy Zsolt: Régi nóták. Három elbeszélés. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., Globus. A Panteon Irodalmi Intézet R.T kiadásában. Kiadói karton-kötés, kopottas, foltos borítóval.
17861.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szentgyörgyi Sándor: Vihar Buda fölött. József Ferenc királyi herceg ajánlásával és Horváth Jenő rajzaival. Bp., [1933], Könyvbarátok Szövetsége (Egyetemi Ny.), 231 p. Kiadói félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
17862.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Reid, Mayne: A skalpvadászok. Átdolgozta: Kürthy Emil. Nasser Magda rajzaival. Bp., [1939], Révai. 192+(2) p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.
17863.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Edgar Rice Burroughs Tarzan-sorozatának 2 kötete: Tarzan, a dzsungel fia; Tarzan visszatérése. Ford.: Songárdy Gábor. Kalandos Könyvek. Bp., 1956-1957, Kossuth. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítókkal.
17864.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Simicskó István: Nemzeti értékeink védelmében. A szerző, Simicskó István (1961-) politikus, későbbi honvédelmi miniszter (2015-2018) által DEDIKÁLT példány. Bp., 2008., KDNP Országgyűlési Képviselőcsoportja. Kiadói papírkötés.
17865.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Doromb. Közköltészeti tanulmányok 2. Szerk.: Csörsz Rumen István. Bp., 2013., Reciti. Kiadói papírkötés.
17866.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kiss Dénes: ŐSnyelv- nyelvŐS? A szerző, Kiss Dénes (1936-2013) József Attila-díjas író, költő, műfordító által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Lakitelek, 1993, Antológia Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17867.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Farrére, Claude: Az örök élet háza. Ford.: Kállay Miklós. Békéscsaba, 1918, Tevan. Fantasztikus, misztikus regény. Az eredeti elülső avantgárd illusztrált papírborítótót bekötötték. Átkötött félvászon-kötés.
17868.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft