Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 380

Henry Ford: Életem és működésem. Átdolgozta és bevezető tanulmánnyal ellátta: Balla Antal. Bp., 1926., Légrády, 1 t. + 291 p. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval.
18001.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
18

Krúdy Gyula: Aranykézutcai szép napok. Novellák. Major Henrik fametszeteivel. Békéscsaba, 1916, Tevan Adolf. Első kiadás. Átkötött modern kartonált kötés, az eredeti borítót a kartonra ragasztották, előzéklap és néhány kevés lap kissé foltos.
18002.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kertész Imre 2 kötete: Sorstalanság. Bp., é.n., Magvető. 7. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban + Felszámolás. Bp., 2003, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, borítón és első néhány lapon ceruzás firkával.
18003.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Corneiile Cidje. Kiadta és magyarázta Alexander Bernát. Bp., 1880, Franklin. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, borítón ceruzás firkával, részben felvágatlan példány.
18004.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Székely Molnár Imre: Föltisztul az ég. Elbeszélések. Toronto, 1965., Hercules Printing. Emigráns kiadás. Kissé kopott félvászon-kötésben.
18005.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18006.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18007.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kassák Lajos: Egy lélek keresi magát. Regény. Bp.,1948,Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
18008.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Apuleius: Az aranyszamár. Ford.: Révay József. Bibliotheca Classica. Bp., 1971., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
18009.

Kikiáltási ár:
800 Ft

18010.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Balassa József: A magyar nyelv. Bp.,én.,Athenaeum. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó szennylapokkal, volt könyvtári példány.
18011.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Nyerges András: Holnemvolt. Versek. A szerző, Nyerges András (1940-) által Major Anna (1932-2021) dramaturg hallgató,később a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Major Anna névjegykártyájával. Bp., 1967., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 2200 példányban.
18012.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft