Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 118
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2623954
31755
431
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Eötvös Loránd" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2753770
31756
431
Numizmatika
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.925/30mm) T:PP 2753758
31757
431
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Munkácsy Mihály 1844-1900" részben aranyozott Cu emlékérem (30mm) T:PP 2749989
31758
431
Numizmatika
Ifj. Szlávics László (1959-) 2012. "Szent-Györgyi Albert / Nagy magyarok" ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP patina 2689975
31759
431
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) DN "Nagy Magyarok - Szent Margit 1242-1270" aranyozott fém emlékérem kapszulában (40mm) T:PP apró ujjlenyomat 2691679
31760
431
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP patina 2703225
31761
431
Numizmatika
DN "Nemzetünk nagyjai - Nagy Imre" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP ujjlenyomat 2691626
31762
431
Numizmatika
DN "Nemzetünk Nagyjai - "A hidrogénbomba atyja - Teller Ede / Isten áldd meg a magyart!" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:PP 2703072
31763
431
Numizmatika
DN "Nemzetünk nagyjai - Széchenyi István" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP kis patina 2703174
31764
431
Numizmatika
DN "Nemzetünk nagyjai - Wesselényi Miklós" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP kis patina 2703237
31765
431
Numizmatika
DN "Nemzetünk nagyjai - Klapka György" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP 2703207
31766
431
Numizmatika
DN "Nemzetünk nagyjai - IV. Béla" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft