Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 118

DN "A Szózat emlékérmeken - 11. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP kis patina, kis sérülés a kapszulán
31779.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "A Szózat emlékérmeken - 12. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP kis patina, kis sérülés a kapszulán
31780.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fritz Mihály (1947- ) DN "Magyarország Történelme" Ag emlékérem sorozat 24xklf darabja mahagóni fa érmetartó kazettában, 2db kivehető tálcával (15g/0.500/34mm) T:PP
31781.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Fritz Mihály (1947- ) DN "Magyarország Történelme" Ag emlékérem sorozat 13klf darabja mahagóni fa érmetartó kazettában, 1db kivehető tálcával (15g/0.500/34mm) T:PP, 1- (PP) közte ujjlenyomatos is
31782.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

DN "A legértékesebb magyar érmék - Buda város autonómdénár replika" ezüstözött Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31783.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Vegyes: 2014. "A 165 éves Lánchíd" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15,55g/0.999/33mm) + Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.925/30mm) + Fritz Mihály (1947- ) DN "A Dózsa-felkelés 500. évfordulója / Magyarország Történelme" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10,07g/0.999/30mm) T:PP
31784.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Vatikán DN "Statvs Vaticanvs / Leo XIII P.M." aranyozott Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP kis patina Vatican ND "Statvs Vaticanvs / Leo XIII P.M" gold plated Cu commemorative medallion in capsule (40mm) C:PP small patina
31785.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vatikán DN "Kreuzweg Christi / Jesus nimmt das kreuz aus seine schultern" aranyozott Cu emlékérem Swarowski kristállyal kapszulában (40mm) T:PP  Vatican ND "Kreuzweg Christi / Jesus nimmt das kreuz aus seine schultern" gold plated Cu commemorative medallion with Swarowski crystal in capsule (40mm) C:PP
31786.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vatikán DN "Teresia de Calcutta / Nostra est deus spes" aranyozott Cu emlékérem Swarowski kristállyal kapszulában (70mm) T:PP  Vatican ND "Teresia de Calcutta / Nostra est deus spes" gold plated Cu commemorative medallion with Swarowski crystal in capsule (70mm) C:PP
31787.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Vatikán 2014. "Franciscvs p.m. / Statvs Vaticanvs" aranyozott Cu emlékérem kapszulában (33mm) T:PP Vatican 2014. "Franciscvs p.m. / Statvs Vaticanvs" gold plated Cu commemorative medallion in capsule (33mm) C:PP
31788.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Vatikán DN "Kreuzweg Christi / Simon von Cyrene hilft Jesus das kreuz tragen" aranyozott Cu emlékérem Swarowski kristállyal kapszulában (40mm) T:PP kis patina Vatican ND "Kreuzweg Christi / Simon von Cyrene hilft Jesus das kreuz tragen" gold plated Cu commemorative medallion with Swarowski crystal in capsule (40mm) C:PP small patina
31789.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vatikán DN "Maria / Civitas Vaticana Ave Maria" aranyozott Cu emlékérem kapszulában (70mm) T:PP  Vatican ND "Maria / Civitas Vaticana Ave Maria" gold plated Cu commemorative medallion in capsule (70mm) C:PP
31790.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft