Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 118

DN "A Szent Korona évezrede - Szapolyai János koronázása 1526" aranyozott, ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31767.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN "A Szent Korona évezrede - A korona a Parlamentben 2000" aranyozott, ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31768.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1989. "Emlékül" aranyozott, ezüstözött fém ÁPV látogatói emlékérem (42mm) T1- (PP) kis patina
31769.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
26

DN "A Szent Korona évezrede - István király koronázása" aranyozott, ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31770.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN "A Szózat emlékérmeken - 3. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán
31771.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "A Szózat emlékérmeken - 4. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán
31772.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "A Szózat emlékérmeken - 5. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán
31773.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "A Szózat emlékérmeken - 6. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán
31774.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "A Szózat emlékérmeken - 7. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP kis patina, kis sérülés a kapszulán
31775.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "A Szózat emlékérmeken - 8. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán
31776.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "A Szózat emlékérmeken - 9. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán
31777.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "A Szózat emlékérmeken - 10. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP kis patina, kis sérülés a kapszulán
31778.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft