Bodó Sándor (1920-) 1979. "Az Amerikai Függetlenségi Háború 200. évfordulójára - Charleston / Kováts Mihály" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem, a Kováts Mihály Egyesület által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott sorozat darabja (51mm) T:PP Hungary 1979. "City of Charleston Bicentennial Medal of Freedom / Michael Kováts" gold plated bronze commemorative medallion of the Col-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA, hallmarked on the edge. Sign: Sándor Bodó (50mm) C:PP
1996. "Honvédelemért Kitüntető Cím I. osztálya" zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval eredeti dísztokban T:1- Hungary 1996. "Title of Merit 'For Defence', 1st Grade" enamelled silvered decoration with ribbon and thin ribbon in original case C:AU NMK 791.
Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon / Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion