Militária

Tételek száma: 85

~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) zománcozott fém jelvény (4x) T:1-,2
32727.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1978. "I. Konferencia '78. - A Magyar Néphadsereg a Környezetvédelemért" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (71x55mm) T:1-
32728.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bodó Sándor (1920-) 1979. "Az Amerikai Függetlenségi Háború 200. évfordulójára - Charleston / Kováts Mihály" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem, a Kováts Mihály Egyesület által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott sorozat darabja (51mm) T:PP Hungary 1979. "City of Charleston Bicentennial Medal of Freedom / Michael Kováts" gold plated bronze commemorative medallion of the Col-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA, hallmarked on the edge. Sign: Sándor Bodó (50mm) C:PP
32729.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

32730.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1982. "Munkásőrség - 25 év" aranyozott, műgyantás jelvény + ~1960. "Munkásőr" 5 éves szolgálati műgyantás jelvény T:1-,2
32731.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1985. "1945-1985" bronz emlékérem. Szign.: SzG (90mm) T:1-
32732.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1992. "Köztársasági Őrezredi Szolgálati Jel 10 év után" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés, szalagsávon miniatűrrel, eredeti dísztokban T:1- NMK 765.
32733.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1992. "Független Demokratikus Magyarországért" emlékérem mellszalaggal, szalagsávval, dísztokban T:1- a szalag egy helyen kissé foszlik  NMK 781.
32734.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1996. "Honvédelemért Kitüntető Cím I. osztálya" zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval eredeti dísztokban T:1- Hungary 1996. "Title of Merit 'For Defence', 1st Grade" enamelled silvered decoration with ribbon and thin ribbon in original case C:AU NMK 791.
32735.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

32736.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

32737.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

32738.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft