Militária

Tételek száma: 85

32739.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

32740.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Japán 1937. "Kínai Incidens Háborús Érem" bronz kitüntetés mellszalagon + Japán ~1940-1945. "Császári Vöröskereszt" ezüstözött fém érem mellszalagon T:2,2- Japan 1937. "Chinese Incident War Medal" bronze medal on ribbon + Japan ~1940-1945. "Emperor Red Cross" silvered metal medal on ribbon C:XF,VF
32741.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Lengyelország ~1970. 3xklf kétoldalas, katonai bronz éremből álló tétel eredeti díszdobozban (70mm), benne: "Lengyel Néphadsereg", szign.: St. Sikora + "Karol Świerczewski altábornagy", szign.: M + "Bem József", szign.: MW T:1-,2 Poland ~1970. 3xdiff two-sided, military bronze medallion lot in original case (70mm), within: "Polish People's Army", sign: St. Sikora + "Karol Świerczewski lieutenant general", sign: M + "Józef Bem", sign.: MW C:AU,XF
32742.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Német Államok / Poroszország 1872-1918. "Harcos Érdemérem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal T:1- patina German States / Prussia 1872-1918. "Warrior Merit Medal (Krieger Verdienst)" Ag decoration without hallmark, with ribbon C:AU patina
32743.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
10

32744.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

32745.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Szovjetunió 1981. "Vlagyimir Poljevktovics Kosztyenko 1881-1956" kétoldalas Br emlékérem. Szign: Koroljuk (65mm) T:1- Soviet Union 1981. "Vladimir Polievktovich Kostenko 1881-1956" two-sided Br medallion. Sign: Korolyuk (65mm) C:AU
32746.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szovjetunió 1985. "A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 40. évfordulója" sárgaréz kitüntetés mellszalagon + Ukrajna (1999-) "A Haza Védelmezője" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1,1- Soviet Union 1985. "40th Anniversary of Victory in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration on ribbon + Ukraine (1999-) "Defender of the Motherland" brass decoration on ribbon C:UNC,AU
32747.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

32748.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szovjetunió DN Ejtőernyős zománcozott fém T:1- Soviet Union ND Paratrooper enamelled metal C:AU
32749.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12db modern holland, belga fém sapkajelvény + 1db modern kanadai aranyozott, zománcozott bronz jelvény 4db felvarróval T:1,1- 12pcs of modern Dutch and Belgian metal cap badges + 1db modern Canadian filt, enamelled bronze badges with 4pcs of patched C:UNC,AU
32750.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft