Japán 1937. "Kínai Incidens Háborús Érem" bronz kitüntetés mellszalagon + Japán ~1940-1945. "Császári Vöröskereszt" ezüstözött fém érem mellszalagon T:2,2- Japan 1937. "Chinese Incident War Medal" bronze medal on ribbon + Japan ~1940-1945. "Emperor Red Cross" silvered metal medal on ribbon C:XF,VF
Lengyelország ~1970. 3xklf kétoldalas, katonai bronz éremből álló tétel eredeti díszdobozban (70mm), benne: "Lengyel Néphadsereg", szign.: St. Sikora + "Karol Świerczewski altábornagy", szign.: M + "Bem József", szign.: MW T:1-,2 Poland ~1970. 3xdiff two-sided, military bronze medallion lot in original case (70mm), within: "Polish People's Army", sign: St. Sikora + "Karol Świerczewski lieutenant general", sign: M + "Józef Bem", sign.: MW C:AU,XF
Német Államok / Poroszország 1872-1918. "Harcos Érdemérem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal T:1- patina German States / Prussia 1872-1918. "Warrior Merit Medal (Krieger Verdienst)" Ag decoration without hallmark, with ribbon C:AU patina
Szovjetunió 1985. "A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 40. évfordulója" sárgaréz kitüntetés mellszalagon + Ukrajna (1999-) "A Haza Védelmezője" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1,1- Soviet Union 1985. "40th Anniversary of Victory in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration on ribbon + Ukraine (1999-) "Defender of the Motherland" brass decoration on ribbon C:UNC,AU
12db modern holland, belga fém sapkajelvény + 1db modern kanadai aranyozott, zománcozott bronz jelvény 4db felvarróval T:1,1- 12pcs of modern Dutch and Belgian metal cap badges + 1db modern Canadian filt, enamelled bronze badges with 4pcs of patched C:UNC,AU