Militária

Tételek száma: 85

32667.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalagon T:2 kissé viseltes mellszalag Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration on ribbon C:XF slightly worn ribbon NMK 249.
32668.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés modern mellszalagon T:2,2- patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration on modern ribbon C:XF,VF patina NMK 249.
32669.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:AU  NMK 249.
32670.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- kis patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:AU small patina NMK 249.
32671.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

32672.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

32673.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

32674.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph., patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration without hallmark and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF edge error, patina NMK 133.
32675.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" bronz kitüntetés átfúrva, fül és mellszalag nélkül T:3 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark, without ribbon. Sign.: Tautenhayn + Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" bronze decoration without ear and ribbon, holed C:F NMK 133.
32676.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" bronz kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1- Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration with ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU  NMK 137.
32677.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Viribus Unitis" zománcozott propagandajelvény (30mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Viribus Unitis" enamelled propaganda badge (30mm) C:AU
32678.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft