Militária

Tételek száma: 85

1915. "Hazánk reménye Nagyasszonyunk 1914-1915 / Patrona Hungariae" jelzetlen Ag patrióta medál füllel. Szign.:W.M. (26x19mm) T:1- patina Hungary 1915. "Hazánk reménye Nagyasszonyunk 1914-1915 / Patrona Hungariae (The Hope of our Country is our Lady)" unmarked Ag patriotic pendant with ear. Sign.:W.M. (26x19mm) C:AU patina
32679.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Tóth Gyula (1893-1970) ~1915. "Borostyános Szent Szűz őrizz meg minket" ovális jelzett Ag repülős medál (5,13g/0.800/29x18mm) T:2 patina
32680.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1916. "Károly-csapatkereszt" ezüstözött Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:1- Hungary 1916. "Charles Troop Cross" silver plated Zn decoration with original ribbon C:AU  NMK 295.
32681.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

32682.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

32683.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti, de sérült mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:1-,2 kissé kopott aranyozás, ph. Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration, with original but damaged ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF slightly worn gilding, edge error NMK.: 327
32684.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

1918. HONSz (A Hadirokkantak, Hadiözvegyek és Hadiárvák Országos Nemzeti Szövetsége) zománcozott bronz díszjelvény, gomblyuk jelvény (27x18mm) T:2
32685.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

32686.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1922. "A M. Kir. Honvédelmi Minister és a M. Kir. Honvédség főparancsnokának sportversenyérme. Alapíttatott: 1922" aranyozott bronz katonai díjérem (aranyozás lekopott) (45x30mm) + ~1960-1970. "MHSZ Összetett Honvédverseny" bronz lemezjelvény tű nélkül (29x18mm) T:2
32687.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1929. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül, fül letört T:3 patina, kopott aranyozás Hungary 1929. "Officer's Distinction for Long Service, 3rd Class" gilt bronze decoration without ribbon, ear broken C:F patina, worn gilt NMK 352b
32688.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14

~1930. Bronz és ezüstözött bronz levente lövész díjérem (2x) (31,5mm) + 1937. "Turul Szövetség 1937.X.22-24." bronz díjérem (29mm) T:2,2-
32689.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

32690.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft