Militária Tételek száma: 85
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2751577
32703
429
Military
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávon, eredeti dísztokban T:1- NMK 618. 2755385
32704
429
Military
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, sérült eredeti tokban T:2 NMK 618. 2708525
32705
429
Military
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany és ezüst fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon (2xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15, 20, 25 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1-,2 2756659
32706
429
Military
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1- NMK 618. 2731163
32707
429
Military
Numizmatika
1957. "MHS - Kiváló Munkáért" zománcozott, aranyozott és bronz kitüntető jelvények (2xklf, zománchibák) mindkettő eredeti dobozában + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1--2- 2735278
32708
429
Military
Numizmatika
~1960. "KISZ-ISZM" Magyar Néphadsereg ezüst fokozatú, részben zománcozott jelvénye (24x25mm) T:2 2735299
32709
429
Military
Numizmatika
~1960. "Aranykoszorús Kilián Haditorna" Magyar Néphadsereg aranyozott, zománcozott bronz jelvény (36x38mm) T:2 2732134
32710
429
Military
Numizmatika
~1960. "Könnyűipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény + "Az ipari szövetkezet kiváló dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény tű nélkül + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1-,2 2734784
32711
429
Military
Numizmatika
~1960-1970. "Zalka Máté Katonai Főiskola" aranyozott, festett műgyantás fém jelvény (46x27mm) T:1- 2734777
32712
429
Military
Numizmatika
~1960-1970. "Hadsereg Bajnokság" ezüstözött, zománcozott kitüntető jelvény (46x37mm) T:1- patina 2734773
32713
429
Military
Numizmatika
~1960-1970. "Hadsereg Bajnok" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény (47x37mm) T:1- 2756665
32714
429
Military
Numizmatika
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (2x) T:1- NMK 696. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft