Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 228

MCP jelzéssel: Hegyoldal. Olaj, fa, fa tetején lyukakkal, 70×45 cm
10346.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

MT jelzéssel: Szerelemesek. Tempera, farost, sérült. Fa keretben. 60x49,5 cm
10347.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Nagy István jelzéssel: Zöldellő táj. Olaj, karton. Fa keretben, 39,5x57 cm
10349.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
26

Nagy I. (?) Gábor jelzéssel: Őszi táj. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben, 40,5×28 cm
10350.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Németh G. 956 jelzéssel: Zöldellő park. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben. 27x36 cm.
10351.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Németh G 1956 jelzéssel: Hölgy lovon. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 32×46 cm
10352.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nyergesi István jelzéssel: Vízparti jelenet. Olaj, farost, fa keretben, 52,5×76 cm
10353.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olgyay F 932 jelzéssel. Táj. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. 39,5x50 cm
10354.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Patkó jelzéssel, 2 db mű: Hátakt és álló aktok. Ceruza, papír. 26x17,5 és 29,5x21 cm
10355.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Perger Jenő jelzéssel: Rőzsehordó. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 27,5×42,5 cm
10356.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Perlmutter jelzéssel: Aratás után. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 25x35 cm
10357.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

PH Lombard 1898 jelzéssel: Olasz városka utcaképe. Akvarell, papír, Üvegezett keretben. 13x17 cm
10358.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft