Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2333680
10346
390
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
MCP jelzéssel: Hegyoldal. Olaj, fa, fa tetején lyukakkal, 70×45 cm 2348629
10347
390
MT jelzéssel: Szerelemesek. Tempera, farost, sérült. Fa keretben. 60x49,5 cm 2351633
10349
390
Nagy István jelzéssel: Zöldellő táj. Olaj, karton. Fa keretben, 39,5x57 cm 2314554
10350
390
4600
Nagy I. (?) Gábor jelzéssel: Őszi táj. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben, 40,5×28 cm 2321585
10351
390
Németh G. 956 jelzéssel: Zöldellő park. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben. 27x36 cm. 2331504
10352
390
Németh G 1956 jelzéssel: Hölgy lovon. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 32×46 cm 2299082
10353
390
Nyergesi István jelzéssel: Vízparti jelenet. Olaj, farost, fa keretben, 52,5×76 cm 2333699
10354
390
Olgyay F 932 jelzéssel. Táj. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. 39,5x50 cm 2350777
10355
390
Patkó jelzéssel, 2 db mű: Hátakt és álló aktok. Ceruza, papír. 26x17,5 és 29,5x21 cm 2351270
10356
390
Perger Jenő jelzéssel: Rőzsehordó. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 27,5×42,5 cm 2351080
10357
390
Perlmutter jelzéssel: Aratás után. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 25x35 cm 2352026
10358
390
PH Lombard 1898 jelzéssel: Olasz városka utcaképe. Akvarell, papír, Üvegezett keretben. 13x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft