Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 228

Poldi jelzéssel: Virágcsendélet. Tempera, papír, 40×50 cm
10359.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Pölhőssy 1934 jelzéssel: Szerelmes pár. Kollázs (szövet, papír), kartonra ragasztva, 11,5x9,5 cm
10360.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Poll H jelzéssel: Madarak a tóban. Pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 32×43 cm
10361.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

PTK Péli Tamás jelzéssel: Tanulmányok. Vegyes technika, papír. 45x32 cm
10362.

Kikiáltási ár:
800 Ft

E. Raber (?-): Tavasz, linómetszet, papír, jelzett, sorszámozott (1/12) üvegezett fa keretben, 23x28 cm
10363.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Rácz József jelzéssel: Tájkép (Miskolc). Tus, papír. Üvegezett fa keretben. 12,5×23 cm
10364.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Regős jelzéssel a karcon: Tura, Schossberger kastély. Rézkarc, papír. Fa keretben, 29×39 cm
10365.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ismeretlen alkotó: Portré Rembrandt után. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fa keretben, 24,5×20 cm
10366.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ismeretlen alkotó, Rembrandt után: Portrék. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 15×12,5 cm
10367.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rocskai László jelzéssel: Erdőbelső. Kréta, papír, üvegezett fa keretben, 33×46,5 cm
10368.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Roybal jelzéssel: Muzsikusok. Olaj, vászon. Keretben. 41x31 cm
10369.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

RR jelzéssel: Nagyvárosi naplemente. Olaj, vászon, 30×40 cm
10370.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft