Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2294765
10310
390
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Janáky jelzéssel: Anya. Ceruza, papír. 30x20 cm 2346171
10311
390
36000
Jánosi jelzéssel: Merengő. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 79,5x64 cm 2351107
10312
390
Kádár Béla jelzéssel: Ló és lovas. Olaj, papír. 85x66 cm 2293379
10313
390
Kádár jelzéssel: Lány. Kréta, papír, 46,5x33 cm 2322627
10314
390
Kárpáty jelzéssel. Csendélet körtékkel és szőlővel. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 20x28,5 cm 2326712
10315
390
El Kazovszkij nyomán: Virág. Olaj, farost. Kopott fa keretben. 63x92 cm 2351301
10316
390
Kirchhoff jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, vászon. Fa keretben, 55×69,5 cm 2291174
10317
390
Klie Z jelzéssel: Szélfútta fék. Kréta, papír, üvegezett keretben, 39×29 cm 2353688
10318
390
Kondor Béla (1931-1972): Áldás, fametszet, papír, jelzés nélkül, 11x14 cm paszpartuban 2353690
10319
390
Kondor Béla (1931-1972): Kétely, fametszet, papír, jelzés nélkül, 11x14 cm paszpartuban 2353685
10320
390
Kós Károly (1883-1977): Erdélyi utcarészlet, színes linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11 x 11 cm 2351638
10321
390
Koszta jelzéssel: Napraforgó. Olaj, papír. Fa keretben, 35,5x27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft