Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 228

Almásy jelzéssel: Női fej. Akvarell,papír, hajtott. Sérült üvegezett keretben, 53×69 cm
10274.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

B, M. jelzéssel: Gyerek portré. Olaj, vászon. Sérült üvegezett keretben. 40×30 cm
10275.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bakonyi Gy. jelzéssel: Utcarészlet. Rézkarc, papír, kissé foltos, 24×19 cm
10276.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Balla J jelzéssel: Vízesés. Olaj, karton. Dekoratív üvegezett fa keretben, 44x33 cm
10277.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Balla jelzéssel (jobbra lent): Az ősz színei. Olaj, vászon. 50x68,5 cm
10278.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Bánhiday (?) jelzéssel: Vízparton, 1973. Ceruza, papír, kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 19,5x27,5 cm
10279.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

... Beck 22 jelzéssel: Két alak. Tus, akvarell, papír, paszpartuban, 21,5×18 cm
10280.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bereczk K jelzéssel: Napfényes utca. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 27×38 cm
10281.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Bihari (?) jelzéssel. Hattyúk tava. Olaj, karton, apró felületi sérülésekkel. Kissé kopott fa keretben. 25×36 cm
10282.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bíró F. (Ferenc?) jelzéssel: Női portré. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben, 50x40 cm
10283.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Bleicher 1957 jelzéssel: Csendélet (Hummel / Goebel?) porcelán figurákkal. Olaj, vászon. Fa keretben. 35x55 cm
10284.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Borsos M jelzéssel, 2 db mű: Kaktusz. Tus, papír. Egyiken lap széli apró szakadásokkal. 29,5x21 cm
10285.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft