Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2329222
10274
390
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Almásy jelzéssel: Női fej. Akvarell,papír, hajtott. Sérült üvegezett keretben, 53×69 cm 2288731
10275
390
B, M. jelzéssel: Gyerek portré. Olaj, vászon. Sérült üvegezett keretben. 40×30 cm 2233821
10276
390
900
Bakonyi Gy. jelzéssel: Utcarészlet. Rézkarc, papír, kissé foltos, 24×19 cm 2351631
10277
390
Balla J jelzéssel: Vízesés. Olaj, karton. Dekoratív üvegezett fa keretben, 44x33 cm 2351068
10278
390
Balla jelzéssel (jobbra lent): Az ősz színei. Olaj, vászon. 50x68,5 cm 2331067
10279
390
Bánhiday (?) jelzéssel: Vízparton, 1973. Ceruza, papír, kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 19,5x27,5 cm 2243137
10280
390
... Beck 22 jelzéssel: Két alak. Tus, akvarell, papír, paszpartuban, 21,5×18 cm 2347992
10281
390
9500
Bereczk K jelzéssel: Napfényes utca. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 27×38 cm 2333892
10282
390
Bihari (?) jelzéssel. Hattyúk tava. Olaj, karton, apró felületi sérülésekkel. Kissé kopott fa keretben. 25×36 cm 2316762
10283
390
15000
Bíró F. (Ferenc?) jelzéssel: Női portré. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben, 50x40 cm 2320313
10284
390
Bleicher 1957 jelzéssel: Csendélet (Hummel / Goebel?) porcelán figurákkal. Olaj, vászon. Fa keretben. 35x55 cm 2348528
10285
390
Borsos M jelzéssel, 2 db mű: Kaktusz. Tus, papír. Egyiken lap széli apró szakadásokkal. 29,5x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft