Nyomtatványok

Tételek száma: 274

1913 Molnárok, gépészek zsebnaptára kissé sérült egészvászon kötésben
12976.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1913 Magyar Iparművészet c. lap teljes évfolyama. Egészvászon kötésben.
12977.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
23

1914. Ulrich B.J. Légszesz, csövek és berendezések vastag, képes termékkatalógus 1360p. Sérült egészvászon kötésben
12978.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13

12979.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1914 Rendkívül dekoratív szecessziós, aranynyomásos kihajtható iskolai emléklap, szign.: K. Sávely D., fényképpel, a nagyvárad-olaszi (Erdély) római katolikus elemi fiúiskola pecsétjével, rendkívül ritka, jó állapotban
12980.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
10

1914 Az Empress of Ireland elsüllyedt gőzös magyar utasainak hozzátartozói kártalanításával kapcsolatos rendelkezések 4 p .
12981.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12982.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1915-1922 3 db halotti értesítő (Solty Ernő százados, Szilvásy Márton m. kir. udvari tanácsos, országgyűlési képviselő, Solti Arnold, főerdőtanácsos), okmánybélyegekkel
12983.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1916 Darvassy István és Glatz Oszkár IV. Károly kiráyt ábrázoló képeinek rendelőlapja
12984.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1916 A liszt- és kenyérellátás szervezete Budapesten 1915-1916. években. Bp. Központi Liszthivatala 80p.
12985.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1916 Katholikus Kántor. Katholikuis egyházzenei szaklap teljes évfolyama bekötve. Megviselt félvászon kötésben, belül jó  állapotban 327p.
12986.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

12987.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft