Nyomtatványok

Tételek száma: 274

3 db régi üdvözlő kártya, litográfiák, 11x20 cmx2 és 19x10 cm
12963.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyar tőzeg-és műtrágya ipar betéti társaság Budapest, VI. Képes árjegyzék. 32p.
12964.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

12966.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Díszítő Művészet 15 db melléklete és egy sérült címoldala, különféle nyomótechnikákkal (fa, linó, ...stb.), 25x20 cm és 24x19 cm közötti méretben.
12967.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

12968.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Madarak, emlősök, hüllők, illusztrációk lexikonokból, feliratozva, paszpartuban, 10 db, 23x28 cm
12969.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910 Dubrovnik-Ragusa 12 fénnyomatot tartalmazó füzet / 12 light engraved images 28x21 cm
12970.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910-1940 Vegyes újság tétel. kb 15 db, vegyes állapotban
12971.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12972.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1912 Szecessziós dekoratív meghívó az Esztergomi Kaszinó estélyeire, kihajtható, készítette: Kner Nyomda
12973.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1912 Somogyvármegye építkezési, kéményseprési és tűzrendészeti szabályrendeletei. Kaposvár, 1912, Szalai Ferenc, 38+2 p. Vászon-kötésben, foltos. 'Heinisch Richárd kéményseprőmester' névbélyegzőjével, valamint későbbi 1949-es önéletrajzával.
12974.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1913 Szabadúszó levél a Császár fürdő női uszodájából beszakadással 22,5x30 cm
12975.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft