Nyomtatványok

Tételek száma: 274

1899 Felhívás a nemzethez Mátyás király szülőházában néprajzi múzeum alakítása tárgyában. József főherceg levele és gyűjtőív.
12927.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900 12 db litho matrica és aprónyomtatvány
12928.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12929.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900 San Marinoi köztársaság képes füzet 15p.21x14 cm
12930.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12931.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900 Vegyes külföldi leporelló tétel, 4 db, München 2 db, Nürnberg, Die Semmeringbahn. Változó állapotban: két leporelló szétszakadt, egy leporellón az utolsó két lap sérült, egy gerince sérült, két borító foltos.
12932.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

cca 1900 Gebrüder Seck malom és építészeti gépgyár képes katalógus. 72p.
12933.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Pöstyén/Piešťany/Pistyan látnivalóit bemutató képes leporelló, 18 fotó. Aranyozott haránt-alakú aranyozott egészvászon-kötésben, a borító kopott, foltos, a gerinc sérült, a leporelló ketté szakadt, dohos, rossz állapotban.
12934.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900-1940 Vegyes papírrégiség tétel, közte bizonyítvány, keresztlevél, számla, jegyzet, kotta és az érsekújvári M. Kir. Államépítészeti Hivatallal való levelezés/iratanyag (cca 1943-1945) is. Változó állapotban.
12935.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900-2000 Vasúttörténeti tétel: Vasúti tervrajzok, szakmai nyomtatványok, vasúttörténeti kéziratok, fotók,  egy jelentős gyűjtemény része, banánosládányi anyag
12936.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1900 Haidekker Sándor sodronyszövet mintakönyv. 6 oldalon 54 fajta fém sodronnyal. Sérült egészvászon kötésben.
12937.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca Die Praxis des modernen Maschinenbaues. Modell Atlas, Hiányos. Kihajtható, több rétegű táblákkal. Egészvászon kötésben.
12938.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft