Nyomtatványok

Tételek száma: 274

1901 Fregoly: A hasbeszélés művészete. Bp., 1901, Gerő I. Imre, 27+5 p. Papírötésben, szakadozott, foltos borítóval, kissé szakadt lapszélekkel, foltos.
12939.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

12940.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1902 Bp., Ulrich B. J. mindennemű csövek, légszesz-, víz és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára árjegyzéke, Egészvászon kötésben Sérült gerinccel1360 p
12941.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1903 Sátoraljaújhely város díszközgyűlése meghívó zászlószentelésre
12942.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12943.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1903 Przsevalszkij-ló. Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 25. tábla, sarkainál tűnyomok és kis szakadás, 44,5x59 cm / Urwildpferd horse, chromolithography, with small tear, pinholes, 44,5x59 cm
12944.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1903 Magyar nóniusz ló. Otto Eerelman és Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 15. tábla, sarkainál tűnyomok, 44,5x59 cm / Ungarisches Landpferd horse, chromolithography, with pinholes on the corners, 44,5x59 cm
12945.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1904-1960 Vegyes újság gyűjtemény, közte külföldi lapszámok is: Fővárosi Hírmondó, Közgazdasági és Közlekedési Szemle, Musik für alle + néhány egyéb nyomtatvány, összesen kb. 10 db
12946.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1904 Az idült szívbántalmak kezelése, az erdélyi Buziás fürdő és gyógyjavallatai, sok képpel a fürdőről, írta Dr. Mahler Gyula fürdőorvos, szép állapotban, 16p
12947.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

1904 Az Upesti Függetlenségi kör meghívója
12948.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1905 A pécsi Littke Pezsgő- és Borgyár kétoldalas színes fametszetes reklámnyomaton, hátoldalon Pécs látképével, keretben, 8×14 cm
12949.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1905 Ujpesti faesztergályossegédek- és mesterek által közösen kidolgozott munkarend 24x30 cm
12950.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft