Nyomtatványok

Tételek száma: 274

1931 Missziós Naptár az 1931. évre. Szerk.: Zimits Mihály. Budatétény, "Názáret" Missziósház. Papírkötésben, a borító elvált.
13050.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1931 Magyar Anyák Naptára. szerk: Keller Lajos. Kiadja az Országos Stefánia Szövetség. 228p.
13051.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1931 Budapesti Hírlap Vasárnapja c. sajtótermék címlapja kasírozva, rajta egy automobil, 29x22 cm
13052.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1931-1940 Vegyes német nyelvű újság tétel, 3 db:  Jung-Österreich. 1934 7-8. sz., Der Pimpf. Nationalsozialistische Jungenblätter. 1940. dec., Der Pfadfinderführer 1931. Jul. Változó állapotban, egy elvált a borítótól.
13053.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9

1932 Századunk. Próbakötet 1-2. Társadalomtudományi szemle. Ötödik évfolyam, ötödik kötet. Szerkesztették Vámbéry Rusztem, Varró István. Budapest, 1932. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a kötése sérült, pár lap kijár, pár lap felvágatlan, megviselt állapotban. A 2. kötet végén 1932 hetedik évfolyam, hetedik kötet (VIII+48 p.) található.
13054.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1933 Diárium évfolyamának 1. száma.
13055.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Komplett, 200 címkével. Egészvászon kötésben, hátán folttal / Collecting pictures in album about Hitler's route to power. Complete. Stain on the back
13056.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

1933 Moderne Bauformen, XXXII. évf. 5. sz.,1933. május. Stuttgart, Julius Hoffmann Verlag, német nyelven. Papírkötésben, szakadozott borítóval.
13057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1934 Felvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete meghívója Nagyáldomásra, és Felvidéki Tavaszi Estre.
13058.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1935 Budapesti Hentesek Ipartestülete. A Budapesti Hentesek Ipartestülete elöljáróságának 1934. évi jelentése a közgyűléshez. A Budapesti Hentesek Ipartestülete 50 éves történetének rövid áttekintése. A Budapesti Hentesek Ipartestülete alapszabályai. Bp., Wallenstein és Stein-ny. Kihajtható mellékletekkel. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Papírkötésben, sérült, hiányos borítóval, foltos.
13059.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1935-1942 Pécs, Jézus Társasága Pécsi Pius-Gimnáziumának értesítői, 4 db (1934/1935, 1935/1936, 1937/1938, 1941/1942)
13060.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1935 In memoriam Koningin Astrid (1905-1935), belga királyné halála alkalmából kiadott emléklapok egybe kötve
13061.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft