https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 200

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1931 Jubileumi könyv a Budapest-Fővárosi Cukrász és Mézeskalácsos Ipartestület 25 éves fennállása alkalmából 1906-1931, rossz állapotban
1
12651.

1931 Jubileumi könyv a Budapest-Fővárosi Cukrász és Mézeskalácsos Ipartestület 25 éves fennállása alkalmából 1906-1931, rossz állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.   "Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. vallás - és közoktatásügyi minisztériumi államtitkár példánya."  nagyszigethi ifjabb Dr. Szily Kálmán (1875-1958) mérnök, műegyetemi tanár MTA levelező tag, államtitkár, id. Dr. Szily Kálmán (1838-1924) fizikus, nyelvész fia.
1
12652.

1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. "Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. vallás - és közoktatásügyi minisztériumi államtitkár példánya." nagyszigethi ifjabb Dr. Szily Kálmán (1875-1958) mérnök, műegyetemi tanár MTA levelező tag, államtitkár, id. Dr. Szily Kálmán (1838-1924) fizikus, nyelvész fia.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1932-1937 2 db iskolai értesítő:   Dr. Szücs István: A Pestújhelyi Róm Kath. Polgári Leányiskola 1931-32. értesítője. Közli: Dr. Szücs István. Pestújhely,1932,Németi Elemér, 23 p. Papírkötésben, a hátsó borítón gyerekrajzzal.   Fülöpszállási Társulati Koedukációs Polgári Fiú és Leányiskola értesítője az 1936-1937. tanévről. Közzé teszi: Árva József. Kunszentmiklós, Scharcz Lipót, 24 p.
1
12653.

1932-1937 2 db iskolai értesítő: Dr. Szücs István: A Pestújhelyi Róm Kath. Polgári Leányiskola 1931-32. értesítője. Közli: Dr. Szücs István. Pestújhely,1932,Németi Elemér, 23 p. Papírkötésben, a hátsó borítón gyerekrajzzal. Fülöpszállási Társulati Koedukációs Polgári Fiú és Leányiskola értesítője az 1936-1937. tanévről. Közzé teszi: Árva József. Kunszentmiklós, Scharcz Lipót, 24 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1933 Társadalmi szemle. Társadalomtudományi folyóirat. Szerk.: Dr. Madzsar József, Dr. Sándor Pál, III. évf. 1. szám, 1933. Január, a borító kissé szakadozott szélekkel.
1
12654.

1933 Társadalmi szemle. Társadalomtudományi folyóirat. Szerk.: Dr. Madzsar József, Dr. Sándor Pál, III. évf. 1. szám, 1933. Január, a borító kissé szakadozott szélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.
1
12655.

1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Nem komplett, de a nagyrésze a 200 címkének megvan. + 1 kihajtható kép / Collecting pictures in album about Hitler's route to power. Most of the 200 pictures are there 151p.
1
12656.

1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Nem komplett, de a nagyrésze a 200 címkének megvan. + 1 kihajtható kép / Collecting pictures in album about Hitler's route to power. Most of the 200 pictures are there 151p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934 A Jubilehe II. Országos bélyegkiállítás számozott meghívója. Hátoldalán rajzzal
1
12657.

1934 A Jubilehe II. Országos bélyegkiállítás számozott meghívója. Hátoldalán rajzzal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934 Eternit-közlemények. I. évf. 2-3. sz. 1934. június-szeptember. 2 szám. Bp., Eternit Művek Hatschek Lajos, Athenaeum-ny, 8+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, az egyik kissé foltos, kissé szakadt.
1
12658.

1934 Eternit-közlemények. I. évf. 2-3. sz. 1934. június-szeptember. 2 szám. Bp., Eternit Művek Hatschek Lajos, Athenaeum-ny, 8+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, az egyik kissé foltos, kissé szakadt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1935 Heinrich A. és Fiai Rt. Vasnagykereskedés (Heinrich-udvar) árjegyzéke. 1935. július.  Bp., 4+373 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
1
12659.

1935 Heinrich A. és Fiai Rt. Vasnagykereskedés (Heinrich-udvar) árjegyzéke. 1935. július. Bp., 4+373 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.
1
12660.

1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1935 A Jelenkor. Társdalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap. Szerk.: Katona Jenő. újság 13 db szórványszáma
1
12661.

cca 1935 A Jelenkor. Társdalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap. Szerk.: Katona Jenő. újság 13 db szórványszáma

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 2 db berlini olimpia magyar nyelvű prospektus
1
12662.

1936 2 db berlini olimpia magyar nyelvű prospektus

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
8
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz