Nyomtatványok Tételek száma: 200
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1420240
12663
345
Printed Materials
1937-1940 A Budapesti Római Katolikus Egyházközségek Tudósítója, 5 db lapszám 1905109
12664
345
Printed Materials
1936 Magyar Anyák Naptára az 1936. szökő évre. Tizenharmadik évf. Szerk.: Keller Lajos. Bp., Orsz. Stefánia Szövetség, 272 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az elülső borítón kopásnyommal, foltos lapokkal. 1791604
12665
345
Printed Materials
1937 Az Est hármas könyve 1937. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban 1956572
12666
345
Printed Materials
1937 A Magyar Turf XLII. évfolyamának 163. száma, 72p 1639283
12667
345
Printed Materials
1938 Az Árverési Közlöny 19 évf.3. rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben. 1957149
12668
345
Printed Materials
1938 Kongresszusi énekrend. A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. 1959618
12669
345
Printed Materials
1938 A Ligonieri Bethlen Otthon Naptára 1938. Alamanac of the Bethlen Home of Ligoner, Penna. Szerk.: Rev. Luis Nánássy. Pittsburgh, "Magyarság"-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, hiányos, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel. 1956174
12670
345
Printed Materials
cca 1938 Képes magyar történelem, irodalom és művészet, a Szent István Cikóriagyár matricagyűjtő albuma, számos matricával, nem teljes 1102705
12671
345
Printed Materials
1939 Falinaptár: Oberbauer A. utóda. Magyarország legrégebbi templomberendező és zászlókészítő vállalata 45x34 cm 1642023
12672
345
Printed Materials
1939 Búvár folyóirat. V. fél évfolyam 7-12. szám. Egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval. 1793841
12673
345
Printed Materials
1939, 1942 Segítsetek. Az Országos Reformszövetség Naptára 2 évi kiadás. 1846058
12674
345
Printed Materials
1939 Dr. Wander gyógyszer és tápszergyár rt. zsebnaptára. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft