https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 200

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1920-1923 a Turisták lapja két évfolyam egybekötve, érdekes írásokkal
1
12615.

1920-1923 a Turisták lapja két évfolyam egybekötve, érdekes írásokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1920 a Nyugat 2. félév lapszámai, egybekötve, félvászon kötésben, érdekes írásokkal, Dr. Geréb Lajos (?-?) ex libris-ével
1
12616.

1920 a Nyugat 2. félév lapszámai, egybekötve, félvászon kötésben, érdekes írásokkal, Dr. Geréb Lajos (?-?) ex libris-ével

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1920 Magyar Acélárugyár hirdetmény. Puha merített papíron. 46x29 cm
1
12617.

cca 1920 Magyar Acélárugyár hirdetmény. Puha merített papíron. 46x29 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, "Concordia." Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.
1
12618.

1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, "Concordia." Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1923 A Salan nevű új desinficienssel végzett vizsgálatokról, különlenyomat a Gyógyászat Tudományos Közleményei 17-18. számából + leírás a Salan fertőtlenítőszerhez
1
12619.

1923 A Salan nevű új desinficienssel végzett vizsgálatokról, különlenyomat a Gyógyászat Tudományos Közleményei 17-18. számából + leírás a Salan fertőtlenítőszerhez

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1923 Irredenta tablókép Jókai, Petőfi és Madách képével 33x34 cm Kis sérüléssel
1
12620.

1923 Irredenta tablókép Jókai, Petőfi és Madách képével 33x34 cm Kis sérüléssel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1924 A Magyar Kereskedelmi Hitelbank Rt. igazgatóságának és felügyelőbizottságának jelentése és XVIII. évi zárszámadása az 1923. üzletévről. Bp., 1924, Grafikai Intézet Rt. Papírkötésben, hajtásnyommal. Benne az igazgatóság névsorával, az egyik oldalon aláírásaival.
1
12621.

1924 A Magyar Kereskedelmi Hitelbank Rt. igazgatóságának és felügyelőbizottságának jelentése és XVIII. évi zárszámadása az 1923. üzletévről. Bp., 1924, Grafikai Intézet Rt. Papírkötésben, hajtásnyommal. Benne az igazgatóság névsorával, az egyik oldalon aláírásaival.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1926-1944 Vegyes nyomtatvány tétel, db, 2 db Rádióélet, 2 db Áller Képes Családi Lapja, 2 db Híd, 3 db Képes Vasárnap, 7 db Pesti Hírlap Vasárnapja, 13 db Magyar Nők Lapja, összesen 29 db. Változó, többnyire szakadt, viseltes állapotban. A Magyar Nők Lapja rossz, széteső, viseltes állapotban.
1
12622.

1926-1944 Vegyes nyomtatvány tétel, db, 2 db Rádióélet, 2 db Áller Képes Családi Lapja, 2 db Híd, 3 db Képes Vasárnap, 7 db Pesti Hírlap Vasárnapja, 13 db Magyar Nők Lapja, összesen 29 db. Változó, többnyire szakadt, viseltes állapotban. A Magyar Nők Lapja rossz, széteső, viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1926 HIvatalos Közlöny teljes évfolyama bekötve. Félvászon kötésben.
1
12623.

1926 HIvatalos Közlöny teljes évfolyama bekötve. Félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1926 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: Déry József. Képekkel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 6 szám félvászon kötésben egybekötve. Az első pár oldal elázott.
1
12624.

1926 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: Déry József. Képekkel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 6 szám félvászon kötésben egybekötve. Az első pár oldal elázott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1927-1940 a Turisták lapja 4 és a Természettudományi közlöny 2 lapszáma, számos érdekes írással
1
12625.

1927-1940 a Turisták lapja 4 és a Természettudományi közlöny 2 lapszáma, számos érdekes írással

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1927 Bőrgyógyászati Urológiai és Venerologiai Szemle. 1927. V. évf. 1-12 sz. Félvászon-kötésben.
1
12626.

1927 Bőrgyógyászati Urológiai és Venerologiai Szemle. 1927. V. évf. 1-12 sz. Félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz