Nyomtatványok

Tételek száma: 200

12603.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1911 Első cs. kir. szab. Duna-Gőzhajózási Társaság (DDSG.) 1910. évi üzleti jelentés és záró számadás. Wien, 1911, Első cs. kir. szab. Duna-Gőzhajózási Társaság (DDSG.),40+40 p. Magyar és német nyelven. 1 db magyar 2 K+1 db osztrák 1 K okmánybélyeggel. Papírkötésben, kis szakadásokkal, fűzve, a magyar rész hátán sérült, hiányos viaszpecséttel.
12604.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1912 Első cs. kir. szab. Duna-Gőzhajózási Társaság (DDSG.) 1911. évi üzleti jelentés és záró számadás. Wien, 1912, Első cs. kir. szab. Duna-Gőzhajózási Társaság (DDSG.),40+40 p. Magyar és német nyelven. 1 db magyar 2 K+1 db osztrák 1 K okmánybélyeggel. Papírkötésben, fűzve, a magyar rész borítóján áthúzással.
12605.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12606.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12607.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12608.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12609.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

cca 1918 XV. Benedek pápa békeimája, adománytevő lap, Bp., Szmik Antal
12610.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1919-24 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Thirring Gusztáv et alii. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 35 szám félvászon kötésben egybekötve. Egy-két oldal elvált.
12611.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1919 Népszava. A Szocialista-Kommunista Munkások Magyarországi Pártjának reggeli hivatalos lapja, 1919. július 29., XLVII. évf. 179. szám.   Benne a kor híreivel, hajtásnyomokkal, 8 p.
12612.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1920-1980 51 db szentkép, vallásos képeslap
12613.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1920-1940 Nyomtatvány tétel. benne többidegenforgalmi és turistasággal kapcsolatos nyomtatvány, reklámfüzet
12614.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft