Nyomtatványok

Tételek száma: 200

1954 Szabad Ifjúság  V. évf. 146. sz., 1954. június 22. Bp., Szikra-ny., 6 p. A címlapon kis kivágással. Benne, a címlapon és az utolsó oldalon a Magyarország-Nyugat-Németország 8:3-as meccs híreivel.
12699.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1954 Néprajzi értesítő. XXXVI. évf. Bp., Művelt Nép. Papírkötés.
12700.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

cca 1954 10 db Színház és Mozi újság vegyes minőségben
12701.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1956 Népszava. 77. évf. 2. sz., 1956. nov. 2. Szerk.: Kéthly Anna. Szakadt, lapszéli hiánnyal.
12702.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1956 Népszava. Magyar Szociáldemokrata Párt központi lapja, 7 száma, 1956. október 26., 29.-31., november 1-3., változó, egy szám szakadozott, viseltes.
12703.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1956 Magyar Világ. I. évf. 3. sz., 1956. november 3., Szerk.: Szolcsányi Ferenc, Bp., Egyetemi Nyomda, 4 p.
12704.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1956 Néprajzi értesítő. XXXVIII. évf. Bp., Művelt Nép. Papírkötés.
12705.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1956 október 23- november 7. A Viharsarok és a Szabad Viharsarok c. újságok forradalmi számai 5 db
12706.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1956 Élet és tudomány. XI. évf., fél évfolyam, 1-26. számok. Átkötött félvászon-kötésben.
12707.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1957 A melbournei olimpia képes ismertető füzetet, 65p
12708.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12709.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

12710.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft