Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 374
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1338548
13865
275
Nagy Ignác: Tisztújítás. Pest, 1845, Magyar Tudós Társaság kiadása (Eggenberger J. és fia). Harmadik kiadás. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. Az eredeti borító bekötve. 1247588
13866
275
Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. 1259754
13867
275
Colligatum. Ferizáde dala. Irta Eynaud Albert. Bp., 1877, Franklin. 57 p. Lúdas Matyi. Komikai elbeszélés. Írta Fazekas Mihály. Bp., 1904 Franklin. 56 p. Dorottya. Írta Csokonai Vitéz Mihály. Bp., 1896, Franklin. 111 p. Jókai Mór: A bűntárs. Bp., 1907, Franklin. 111p. Ennek utolsó lapja hiányzik. Korabeli, gerincén sérült félvászonkötésben. 1131143
13868
275
Vihar Páris felett. Gianfranco Penso feljegyzései. Bp., 1942. Officina. Merített papíron, aranyozott karton kötésben 1335792
13869
275
Híres szerelmesek. Budapest, 1902, Franklin-Társulat. Egészvászon kötésben 1342368
13870
275
Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1335832
13871
275
Oswald Spengle: Gép és ember. Egy új életfilozófia gondoltai. Budapesten az 1932. évben. Kiadói papír kötésben. 1390421
13872
275
Füzesy Zoltán: Ökölország és királyi. Budapest, é.n. (1983),Sportpropaganda Vállalat, 156 p.+60 t. Kiadói papírkötés. Számos képpel illusztrálva. A borítója maszatos. 1405843
13873
275
Vajthó László(szerk.): Mai magyar múzsa. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban. 1094114
13874
275
Törőné Korpássy Mária (szerk.):Debreceni irónők antológiája. Új Magyar Szalón Könyvtára. 1937, Admiral Nyomdai Műintézet Nyomása. Kissé viseltes papír kötésben. 1053739
13875
275
Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei 1867-1897. 1. köt.: Tücsökdalok - virágfakadástól lombhullásig. Bp., 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. 1353061
13876
275
Dr. Braun Róbert: Régi és új milliomosok Amerikában. Politika és Társadalom 2. Budapest, É.N. , Révai-Kiadás. Foltos kiadói egészvászon borító, 267 p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft