Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 374
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1111150
13853
275
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban. 1374934
13854
275
Munkácsy album. Corvina, 2000. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban. 1246173
13855
275
Erdős Renée: Lavinia Tarsin házassága I-II. Bp., 1927, Révai. Korabeli egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt első kiadás! 1240738
13856
275
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp., 1930, Athenaeum. 133 p. Első kiadás. Korabeli egészvászonkötésben. 1107449
13857
275
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban. 1323060
13858
275
Ur György: Lili, regény az életből. Bp., 1929, Színházi Élet. 140 p. Kiadói egészvászon-kötésben. 1107431
13859
275
Holger Drachmann: Két lövés. Regény. (Ford. Hetyei József.) Gyoma, 1930. Kner. 183p. Egészvászon kötésben. Ajánlással: "Alapítója és fél évszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar kulturális intézmények számára felajánlotta Kner Izidor könyvnyomdája. Gyoma 1936". Könyvtári pecsétekkel 998240
13860
275
Andrée Sikorska: Laissez-nous succumber a la tentation. Paris, 1951. Flammarion. Dedikált! / With autograph dedication! 910203
13861
275
Catullus Tibullus Propertius cum galli fragmentis et perviglio veneris praemittitur notitia literaria studiis societatis bipontinae. Editio secunda.Kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in half leather binding 1317946
13862
275
Ady Endre: Új versek. 4. kiad. Bp., 1918, Pallas. Papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban. 1368401
13863
275
Kós Károly: Erdély. Kulturtörténeti vázlat. Kolozsvár, É.N., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kiadás, 88 p.+ 60 darab egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációval. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. A kötése némileg sérült. 1335757
13864
275
Marconnay Tibor: Dicsőséges zsákmány. A műfordítások I. könyve. Kiadói papír kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft