Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 374

Rachel Field: Hitty. Bp., é.n. Révai. Kiadói félvászon kötésben
13841.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13842.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13843.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13844.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13845.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Mikszáth Kálmán: Magyarország Lovagvárai, Révai Kiadás, 139 o., fűzött papírkötés, 20x13 cm.  Állapot: A borítója sérült, szakadt, a könyvtest sérült, a lapok szélei ázottak, foltosak.
13846.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13847.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

13848.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13849.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13850.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13851.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13852.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft