Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 374
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1159096
13721
275
Menger Antal: Új erkölcstan. Fordította Ormós Ede. Bp., 1907, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban. 1336669
13722
275
Karinthy Frigyes: Gyilkosok. Elbeszélések. Bp., 1949. Új Idők. 208 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Könyvtári példány volt. 1337563
13723
275
Régi olasz novellák. Szerk Kilényi Mária. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászonkötésben. 1337048
13724
275
Földes Géza: Három úrfi. Székely falusi történet. Bp., é.n., Lőrincz Ernő. Kiadói félvászonkötésben, a felső részen kis sérüléssel. 1337004
13725
275
Kipling: A dzsungel világa. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., 1946. Hungária. Korabeli , laza félvászonkötésben. 1335575
13726
275
Ernst Haeckel: Az élet csodái.II. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1911, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban 1230523
13727
275
Egri Viktor: Égő föld. Bp., 1937, Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A címlapon lévő dedikáció szövegét levakarták, csak a szerző neve olvasható. 1223749
13728
275
Romain Rolland: Robespierre. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított bőrkötésben, számozott (324.) bibliofil példány. Hiányos kiadói védőtokban. 1275448
13729
275
J. R. Kipling: Maugli kalandjai az őserdőben. Ford.: Benedek Marcell. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., é.n., Hungária. 212 p., Kiadói kopottas félvászonkötésben. 984027
13730
275
Hederich, Benjamin: Promtuarium Latinitatis probatae et exercitatae, oder vollständigstes deutsch-lateinisches lexicon... 3. köt. Leipzig, 1777, Gleditschens Handlung. Aranyozott gerincű, kopottas bőrkötésben, egyébként jó állapotban. 973227
13731
275
Guye, Samuel, Michel, Henri: Mesures du temps et de l'espace. Horloges, montres et instuments anciens. Fribourg, 1970, Office du Livre. Könv az órákról Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban. 1338299
13732
275
Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet, A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft