Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 374

13889.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13890.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13891.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

13892.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Pitigrilli: Kokain. Fordította: Gáspár Miklós. Budapest, 1933, Nova Irodalmi Intézet, 237 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója kopottas. A kötése meglazult.
13893.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13894.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Wanghofer, Emmi: Bodybuilding für Frauen. Den Körper formen durch Muskeltraining. Niederhausen, 1995, Falken. Papírkötésben, jó állapotban.
13895.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13896.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

13897.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Thomas Mann: Lotte Weimarban. Fordította Vajda Endre. Budapest, É.N., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói egészvászon, 347 p. A gerince némileg megfakult.
13898.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13899.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13900.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft