Festmények és grafikák

Tételek száma: 309

10084.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

10085.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Herczeg jelzéssel: Csikós. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 39x48 cm
10086.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Herczeg István (?- ): Regélő, linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, plexizett fa keretben, 26,5×19 cm
10087.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Herrer jelzéssel: Velencei életkép. Olaj, falemez, keretben, 64×45 cm
10088.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Hertay Mária (1932-): Tulipán. Színes rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 15x10 cm
10089.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15

10090.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hugo jelzéssel: Ami Schiffer. Ex libris. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 14×9 cm
10091.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Igaly József (1905-1980): Kanyargós út. Akvarell, papír, jelzett, 36×53 cm
10092.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Jándi jelzéssel: Házak a hegyen. Olaj, vászon, keretben, 30×45 cm
10093.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

J.P.H. jelzéssel: Tó parti épület. Akvarell, papír, 22×37 cm
10094.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10095.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft