Festmények és grafikák Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1350352
10072
271
11000
Gácsi Mihály (1926-1987): Vadászok. Színezett linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 36×49 cm 1376911
10073
271
14000
Grünwald jelzéssel: Házak a völgyben. Olaj, farost, 53×50 cm 1372999
10074
271
Gombos jelzéssel: Híd. Olaj, vászon, keretben, 42×30 cm 1312432
10075
271
Görög Rezső (1930- ): Új rend. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm 1312420
10076
271
Görög Rezső (1930- ): Ellenforradalom. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm 1370176
10077
271
34000
Gubai jelzéssel: Mise után. olaj, vászon, keretben, 80×60 cm 1371891
10078
271
H jelzéssel: Az ördög munkában. Vegyes technika, papír, jelzett, 9x14 cm 1321983
10079
271
B. Hajdú László (1926-1988): Ülő női akt. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, piszkos, 30×20 cm 1307822
10080
271
Hargitai jelzéssel: Alvó lány, olaj, vászon, 30x40cm 1371982
10081
271
Havas Lilly: Bonzo kutya és a narancs. Vegyes technika, papír, jelzett, 20x11 cm 1335468
10082
271
Helbing Ferenc (1870-1958): Zenélő fiatal hölgy. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, 14×10 cm 1339040
10083
271
Helbing Ferenc (1870-1958): Forradalmár. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, 20×14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft