Festmények és grafikák Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
675206
10168
271
Pataki Dénes (1921-1975): Béla idealizálva. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm 1354556
10169
271
65000
Pataky Ferenc (1897-1962): Szántó paraszt. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 50×40 cm 1372565
10170
271
Dr. Peilter Gyula (1899-1992): 17 db. grafika hegycsúcsokról, a képek sarkaiban a hegycsúcsok neveivel, tus, papír, 30x22 cm. 1372627
10171
271
Peilter Gyula (1899-1992): Több mint 80 db grafika. Főleg tus, néhány nyomat, legtöbb jelzés nélkül, 3×3-18×14 cm 1346056
10172
271
Perei Zoltán (1913-1992): XV.század illusztrációk másolatai. (8 db) Linó, papír, jelzés nélkül, 14×9-10×15 cm 1304425
10173
271
Perei Zoltán (1913-1992): Salamon und Marcolf. Linó, papír, jelzett, 6,5×7,5 cm 1335730
10174
271
Perei Zoltán (1913-1992): HL Hieronymus. Linó, papír, jelzett, 22×15 cm 1319111
10175
271
Perei Zoltán (1913-1992): Konrad Dinckmut. Linó, papír, jelzett, 20×12 cm 1338979
10176
271
Perei Zoltán (1913-1992): HL. Christophorus. Linó, papír, jelzett, 22×15 cm 1377039
10177
271
Perlrott jelzéssel: Csendélet almákkal. Olaj, vászon, keretben 37×54 cm 1372992
10178
271
Perlrott jelzéssel: Erdőben. Olaj, vászon, keretben, 17×24 cm 1373216
10179
271
Polányi jelzéssel: Tanya. Olaj, karton, foltos, sérült keretben, 29×37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft